Financování - HYPOdům

Přínosy spolupráce pro klienty developera

Vybereme a zpracujeme nejvhodnější typ úvěru pro každého klienta - díky naší certifikaci u naprosté většiny bank v ČR je naše produktové portfolio kompletní a přináší český hypoteční trh na jednom místě.

Našim klientům jsou zajišťovány kratší doby schvalování úvěrů, bonusy a nižší úrokové sazby - vzhledem k naší úzké spolupráci s bankovními domy, profesionálně zpracovaných úvěrových složek a díky vysokým objemům hypotečních úvěrů, které předáváme do bank, jsou poskytované podmínky úvěrů pro naše klienty výhodnější než standardně poskytované na jednotlivých pobočkách bank.

Klienta obsloužíme kdekoliv a kdykoliv - jednání ale i podpisy smluvní dokumentace mohou probíhat na obchodních místech developera, na našich pobočkách po celé ČR, v zaměstnání, o víkendech, zkrátka kdekoliv a kdykoliv dle přání klienta.

Zajišťujeme veškerou administraci v oblasti financování nemovitostí za partnera a to včetně kompletního servisu pro klienta v procesu čerpání hypotéky - makléř zajišťuje administrativní splnění podmínek pro bezproblémové čerpání úvěru. Developerské společnosti tak odnímáme administrativní náročnost a zajišťujeme vyšší komfort služeb jak pro developera tak pro jeho klienty.

Veškeré naše finanční služby jsou pro klienta poskytovány zcela bezplatně, naše služby platí banky.

Obsluha developerských projektů

Jen spojením developera, prodejce a hypotečního makléře lze pro klienty získat to nejlepší. U prodejce developerského projektu získáte na jednom místě vše potřebné pro koupi bytu a jeho financování, což Vám ušetří nejen starosti s administrativou a Váš čas, ale získáte i ty nejlepší možné podmínky vyjednané právě pro Váš projekt.

HYPOdům

STAVING Olomouc, s. r.o.
U Strouhy 533, 252 50
Vestec u Prahy
Všechna práva vyhrazena © 2021
Hledat
Zavřít